ykleniyor

Manisa Web Tasarım


Manisa, Ege Bölgesinin sanayi alanında gelişmiş bir kentidir. Özellikle İzmir limanına yakınlığı ve devlet teşvikleri ile birçok firmanın üretim alanında merkezi konumuna gelmiştir. Manisa web tasarım konusunda birçok şirket ve firma faaliyet gösteriyor. Yaptıkları işler ile diğer firma ve şirketleri memnun etmeye çalışıyor.

Seo Uyumlu Bir Web Sitesinde Neler Olmalıdır?

Her konuda bir işi yapmadan önce temelinin sağlam olması sağlanmalıdır. Aksi takdirde en ufak sarsıntıda verilen onca emek boşa gider. Seo çalışmaları için de bu kural geçerlidir. Seo'ların temelini web siteleri oluşturuyor. Eğer ki web siteler kalitesiz ise birçok seo çalışması yapılsa dahi başarı elde etmek mümkün değildir. Belki böyle bir durumda kısa bir süre ana sayfada bulunulabilir.

Seo uyumlu bir web sitesinin kod yapıları Html 5, Css 3ve Jquery'den meydana geliyor olması gerekiyor. Sitelerde kesinlikle flash animasyonlar kullanılmamalıdır. Seo uyumlu web sitelerinin her platforma uyum sağlaması gerekir. Ziyaretçiler seo uyumlu web sitelerinde kolaylıkla gezinebilmelidir. Bu nedenle sitelerde nagivasyon oluşturulabilir. Web sitesi içeriklerinin kaliteli olmasına özen gösterilmelidir. Web sitesi içerikleri kolay bir şekilde okunaklı olmalıdır. Aynı zamanda akıcı özelliğe sahip olması gerekiyor. Web sitesi içeriklerinin resim ve videolar ile zenginleştirilmesi gerekiyor.

Web sitelerinde h1 taglarının kullanılması gerekiyor. Ancak h1 taglarının bir kez kullanılması gerekiyor. H2 tagının ise 3 defa kullanılması gerekiyor. Paragraflar için ise h4 tagı kullanılmalıdır. Aynı zamanda web sitelerinde Css sprtite tekniği uygulanmalıdır. Css sprite tekniği var olan tüm css kodlarının tek bir dosya üzerinden yönetilmesine verilen isimdir. Aynı çalışma javascript kodları için de geçerlidir. Bu konuda yapılmaması gereken bir durum ise başka sitelerden iframe kodlarının çekilmemesidir.

Aynı zamanda sitelerin gözü yormayan güzel bir tasarımı olması gerekiyor. Sitelerin alan adları kolay ve hatırda kalıcı olmalıdır. Web sitelerinin ziyaretçi ya da kullanıcılar ile sürekli iletişim halinde olmaları gerekir. Kullanıcılar tarafından herhangi bir form doldurulduğunda ya da herhangi bir şey sorulduğunda site olarak kullanıcılara en kısa sürede cevap vermek gerekiyor.

Yapılacak sitelerin w3 html ve w3 css hatalarını barındırmaması gerekiyor. Site içerisinde bir site haritası olması her zaman işe yarayacaktır. Sitenin dinamik bir yapısının olması demek sitenin sürekli taze tutulması anlamına gelir. Yeni içerikler ile sürekli olarak güncellenmesi gerekiyor. Manisa web tasarım firmaları bu usullere uygun olarak hareket ediyor.

Web Sitelerinde Destek Hizmetinin Önemi Nedir?

Web sitesi yaptırmak belli bir sürecin sonunda oluşan bir durumdur. Bu süreç sadece tasarım ve kodlama aşamalarından meydana gelmiyor. Site için olması gereken destek hizmetleri en az tasarım kadar önemli bir konudur. Çünkü siteye gelecek ziyaretçi ve kullanıcıların karşılaşacakları sorunları çözmek için bu gereklidir.

Destek hizmetleri site ve tasarım aşamaları kadar zor değildir. Site hayatına başladığında ihtiyaç duyuldukça kullanılabilen bir hizmettir. Destek hizmetleri oldukça kaliteli olan firma yapısı oluşmuş web tasarım firmalarından temin edilmelidir. Freelance olarak yaptırılan destek hizmetleri normal web tasarım firmalarına yaptırılan destek hizmetlerinden daha ucuzdur ancak herhangi bir sorun ile karşılama durumunda muhatap bulmak oldukça zordur.

Böyle bir durum site alan ve domainlerine ayrıca verilerine de zarar verebilir. Ceo yazılımlar kullanıcılar için sürpriz maliyetler çıkarmaz. Kullanıcıların aradıklarında ya da destek taleplerinde muhatap bulamama gibi durumları ortadan kaldırır. Site içerisinde buluna mail adresleri, e mailler, veri taban bilgileri düzenli bir şekilde günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yedeklenir. Belirtilen bu usuller çerçevesinde bir internet sitesi yaptırmak isteyenler Manisa web tasarım firmaları ile irtibata geçebilirler.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!